Týden knihoven

29.09.2014 20:55

Od pondělka 6. října začínají v knihovně pravidelné akce:

PONDĚLÍ: od 10 do 11 hodin Čtení ze sovího šuplete, pro školku

ÚTERÝ/STŘEDA: jednou měsíčně Pojízdná knihovna; nejbližší termíny: VÝJIMEČNĚ ÚTERÝ 7. října, středy 5. listopadu, 3. prosince, 8. ledna…
v 9 hodin v Brtci, 9.45 v Nadějkově Domě s pečovatelskou službou, v 10.30 ve Starcově Lhotě

ČTVRTEK: od 12.30 do 14 hodin čtení pro školu - Knihovna ve snu a Sny v knihovně; sny o tom, čeho se bojíme i co si přejeme
nám poslal z Anglie Obr Dobr; zapsat mu je pomáhal Arnošt Goldflam

ČTVRTEK NEBO PÁTEK NEBO KDYKOLI JINDY: pro starší děti Knihovnou tam a zase zpátky - každý měsíc jedno téma ke čtení, psaní a třeba i kreslení… a Kniha moudré sovy - co jsem četl/ četla a jak se mi to líbilo? anebo  „vysvědčení“ pro každou knížku.

V SOBOTU zahajuje novou sezónu Čajovna Na stezce - v 17 hodin začíná v kině beseda s fotografem Stanislavem Horným Přírodní parky USA aneb Do Ameriky v šedesáti, levně a pod stan.