Noc s Andersenem

14.03.2013 10:13

Letošní (v Nadějkově už devátá) Noc s Andersenem bude z pátku 5. dubna na sobotu 6. dubna. S profesorem Simem Lolnessem si budeme povídat o životě stromů a samozřejmě nebude chybět ani noční dobrodružství.

Děti budou potřebovat:

na spaní: polštářek, karimatku (deku), spací pytel nebo deku nebo peřinu na přikrytí, pyžamo (nebo jiné převlečení na spaní), hygienické potřeby

všechny děti: přezůvky, baterku, pití

Prosím, nedávejte dětem mobily a jídlo. Večeři bychom tentokrát neobjednávali v hospodě, ale zajistili svépomocí - prosím maminky, které mohou pomoci, aby mi daly vědět, domluvíme se. Buchty k snídani vítány, jako vždycky!

Na Noc s Andersenem se mohou se přihlásit děti od 1. do 6. třídy, které do nadějkovské knihovny chodí. Přihláška je v knihovně nebo si ji můžete stáhnout a vytisknout - horní polovinu je potřeba vyplnit a předat v knihovně, dolní je pro rodiče.

noc_přihláška13.doc (93,5 kB)

Více o tom, jak vznikla Noc s Andersenem, kolik knihoven či škol se jí účastní a co se v nich chystá se dozvíte na jejích stránkách.